Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výcvik ke spolupráci

 

Výcvik psů ke spolupráci, manipulaci a péči o ně.

Husbandry training: péče • tréning • obohacení

Zdokonalování pejska v trpělivosti, důvěře, toleranci k mnohdy stresující manipulaci, jako například stříhání drápků, péče o srst, o dutinu ústní, odběr krve, RTG, sonografické vyšetření, aplikace injekcí a léků, jako kapky a masti do očí, uší... Nemusí být pro psa problém ani nandavání košíku, obojku, postroje, oblečku, ochranného límce, obvazu na různé části těla atd.atd.atd.

Cesta jak psa naučit přijímat naše doteky. Nejen u nemazlivých, plachých a nedůvěřivých psích jedinců.

Jak na to?

Jak psa co nejméně stresovat?

Jak ho neustále neděsit?

Jak mu neškodit ..?!

 

rnn.jpg

 

Konzultace • praktické rady • výcvik

- pro každého s citlivým, nedůvěřivým, obtížně manipulovatelným, temperamentním, nekontaktním, agresivním či opakovaně zrazeným psím parťákem

- jak se chovat ke svému psu, jak s ním manipulovat ať už doma nebo v čekárně, v ordinaci veterináře, v psím salonu...

- jak psa připravit na přítomnost cizích osob, na jejich intenzivní pozornost a manipulaci v rámci masáží, rehabilitací, fyzický kontakt na výstavách...

Je vhodné a žádoucí psí obavy, ale i ty své vlastní páníčkovské obavy ze stresových situací do budoucna více neprohlubovat !

Je možné  psu ukázat, že i péče o něj  může být zábava. Nebo alespoň zábavnější než doposud. Trénink přípravy ke spolupráci - Husbandry Training, může být příjemným zpestřením každodenního života.

Není zapotřebí přítomnosti veškerého personálu vet.kliniky či celé rodiny v ordinaci na zvládnutí, znehybnění = "přemožení" Vašeho milovaného psa a to mnohdy dokonce i při zásadně banálních " zákrocích ".

 

 

 

 

 

tel:  606 134 385     adamec@psivycvik.com